Romantický pobyt pro dvě osoby na dvě noci ve 4hvězdičkovém hotelu Záviš z Falkenštejna v Hluboké nad Vltavou za 2750 Kč.

Součástí nabídky jsou snídaně ve formě švédských stolů, dvě romantické večeře pro dva při svíčkách ve stylové sklepní vinárně, prohlídka zámku Hluboká a prohlídka ZOO Ohrada v Hluboké nad Vltavou. K dispozici máte také zapůjčení kol na 2 dny.

2 750 Kč
5 500 Kč
50%
Romantický pobyt pro dvě osoby na dvě noci ve 4hvězdičkovém hotelu Záviš z Falkenštejna v Hluboké nad Vltavou za 2750 Kč.

Podmínky nákupu

 • Obsah nabídky:
  - ubytování pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji na dvě noci, welcome drink na pokoji
  - 2x snídaně formou švédských stolů
  - 2x romantická večeře při svíčkách ve stylovém prostředí sklepní vinárny
  - 1x prohlídka zámku pro dvě osoby
  - 1x prohlídka zoo pro dvě osoby
  - zapůjčení kol na dva dny pro dvě osoby
 • Platnost voucheru je do 30. června 2011.  
 • Rezervace na telefonech – 387 966 666, 775 966 666 (volání do recepce je možné 24 hodin)

Kde Kuplon uplatnit

Hotel Záviš z Falkenštejna****
Rezervace na 775 966 666, 387 966 666 (volání do recepce 24 hodin)
náměstí Čsl. armády 25
Hluboká nad Vltavou
Web: www.hotelzavis.cz
Mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Popis nabídky


spodek1 spodek2 spodek3 spodek4

Více o hotelu Záviš z Falkenštejna:   

Hotel Záviš z Falkenštejna ****
se nachází ve městě Hluboká nad Vltavou, které je jedním z nejkrásnějších koutů nejen Jihočeského kraje, ale i celé České republiky a je ideálním místem pro trávení příjemné dovolené. Hotel Záviš o celkové kapacitě 60 lůžek, kterou je možno navýšit o 6 přistýlek, nabízí ubytování ve 28 pokojích. Všechny pokoje a apartmány jsou moderně vybaveny.

Disponují vlastním sociálním zařízením, se sprchou v pokojích a vanou v apartmánech a poskytují pohodlí odpovídající požadovaným moderním standardům čtyřhvězdičkového hotelu. Dále jsou vybaveny vlastní televizí se satelitem, telefonem a WiFi připojením k internetu. Část pokojů je s výhledem na náměstí, část na golfové hřiště.

Zámek Hluboká

Původní královský gotický hrad byl v 16. století přestavěn na renesanční zámek. Dnešní, novogotickou podobu mu však vtiskli  architekti působící ve službách šlechtického rodu Schwarzenbergů. Ti panství Hluboká získali roku 1661. Na přání knížete Adama Františka Schwarzenberga a jeho manželky Eleonory byl v 18. století zámek přestavěn do barokní podoby a při poslední třetí přestavbě v 19. století získal podobu současnou. Inspirací pro tuto poslední přestavbu byla pro Schwarzenbergy roku 1838 návštěva Anglie. Kníže Jan Adolf II. se s manželkou Eleonorou mimo jiné zúčastnil korunovace anglické královny Viktorie a po návratu se manželé rozhodli nechat Hlubokou přestavět po vzoru anglického královského zámku ve Windsdoru. Zámek, jež je také často nazýván Perlou jižních Čech, je otevřen celoročně.

ZOO Ohrada
Tato zoologická zahrada leží v prostředí pro jižních Čechy typickém - na břehu velkého rybníka s alejí starých dubů. Svou rozlohou je sice nejmenší z patnácti zoologických zahrad v České republice, ale patří mezi nejstarší. ZOO v roce 1939 založil poslední představitel Schwarzenbergů z hlubocké větve Dr. Adolf Schwarzenberg jako součást Loveckého zámku. Byly tu proto chovány především tradiční druhy lovných zvířat. Od roku 1972 přestala být ZOO součástí zámku a rozvíjí se jako samostatné zařízení. V současné době je to moderní zoologická zahrada s chovem zvířat české, evropské i jiné přírody se zvláštním zaměřením na ohrožené druhy naší fauny.

 

web: www.hotelzavis.cz
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Počet příspěvků v diskusi: 55 | Vstup do diskuse
Hlídejte si naše akce a získejte silikonové hodinky!
  skrĂ˝t navĹľdy
Je nejvyšší čas zaregistrovat svůj mail. Každý 10. mail vyhrává hodinky.
Do rámečku napište svůj mail: