Romantický pobyt s wellness programem pro dvě osoby na dvě noci v hotelu Zámek Mostov za 3570 Kč.

Součástí balíčku jsou zámecké snídaně, večeře, welcome drink, odpolední káva s koláčem, láhev vína na pokoji, wellness procedury dle vlastního výběru, využití bazénu a sauny.

3 570 Kč
8 420 Kč
58%
Romantický pobyt s wellness programem pro dvě osoby na dvě noci v hotelu Zámek Mostov za 3570 Kč.

Podmínky nákupu

 • Cena zahrnuje: 
 •  2 noci pro dvě osoby
 •  2x zámecká snídaně
 •  welcome drink
 •  1. večer 3-chodové menu
 •  2. večer 4-chodové menu
 •  2x wellness procedura dle vlastního výběru (částečná masáž, masáž lávovými kameny, perličková koupel, aroma koupel, aroma masáž, reflexní masáž, indická masáž hlavy)
 •  1x káva a koláč v růžovém salonku
 •  Při příjezdu ovoce na pokoji, sladká pozornost a láhev šumivého vína, pokoj vyzdoben okvětními lístky.
 •  Volný vstup do wellness centra s bazénem a saunami (denně od 9:00 do 21 hodin)
 •  Platnost voucheru je do 31. května 2011.  (rezervace termínu je možná až po zaplacení voucheru, informace o volných termínech na čísle 354 400 450)

Kde Kuplon uplatnit

Hotel Zámek Mostov
Rezervace na 354 400 450
Mostov 1
Cheb
Web: www.mostov.cz
Mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Popis nabídky


spodek1 spodek2 spodek3 spodek5spodek6

Více o hotelu Zámek Mostov:  

Všichni potřebujeme občas uniknout před uspěchaným městským prostředím, načerpat nové síly a alespoň na chvíli zapomenout na každodenní starosti. Zámecký hotel Mostov s přilehlým parkem nabízí romantickou atmosféru plnou klidu a pohody, královské spaní a vybrané lahůdky ze staročeské i světové kuchyně.

Ve volném čase můžete navštívit naše moderní wellness studio a dopřát si báječné relaxační procedury pro tělo i mysl, od masáží až po finskou saunu. Okolí Mostova poskytuje široký výběr nejrůznějších sportovních aktivit, vyzkoušet můžete například jízdu na koních v Nebanicích / 4 km/ Golf / Mariánské Lázně, Sokolov, Františkovy Lázně, Karlovy Vary/ , Střelnici / Odrava 2 km/ nebo cykloturistiku.

Prostory zámku jsou vám k dispozici i pro pořádání vlastních společenských či firemních akcí, rodinných oslav nebo svateb. Zajistíme catering a další doplňkové služby včetně výzdoby, zábavných vystoupení či dobrodružných outdoorových aktivit. 

Historie Zámku Mostov 

První zmínka o vsi Mostov pochází z roku 1353, kdy ji drželi chebští měšťané Zoswitzerové. Následovali je Leuchtenbergové, kteří Mostov připojili k systému lén kolem Kynšperku nad Ohří. Panské sídlo čili tvrz tu vzniklo teprve v 15. století za Hardeckarů. Archeologický průzkum v průběhu poslední rekonstrukce roku 2002 potvrdil, že tvrz z 15. století stávala ve stejném místě jako její mladší nástupce – zámek, založený zřejmě až v 17. století.

V období zhruba kolem poloviny 19. století byl zámek zcela přestavěn. Tehdejší majitelé Kommersové z něho vytvořili sídlo v módním pseudogotickém stylu, založili velkou oboru a park s vodotryskem. Park je dnes dokonalou oázou klidu s mnoha druhy místních i exotických stromů, o které se odborní ošetřovatelé s láskou starají.

Od Kommersů získal panství velkoprůmyslník Jiří Haas z Hasenfelsu, jeden ze spolumajitelů slavkovské porcelánky. Za Haasů se dotvořila podoba vnějšího průčelí, o čemž svědčí jejich rodový erb ve štítu hlavního průčelí zámku. Mostov byl rodinným sídlem Haasů do konce 2. světové války.

Roku 1945 začaly zámek využívat státní statky ke správním účelům, v osmdesátých letech sloužil k dětské rekreaci. Zpustošený Mostov zakoupila v roce 1997 firma Haas a Czjzek, která začala s jeho nákladnou rekonstrukcí. 13. září 2002 se nově upravený zámecký hotel dočkal slavnostního otevření a hosté dnes můžou znovu obdivovat nádherné interiéry. Kromě ubytování je vám zde k dispozici také stylová restaurace.
 
Kulturní památka

Zámek Mostov je od roku 1992 zapsán pod č. 4997 do seznamu kulturních památek - zvláště díky unikátnímu souboru patnácti kachlových kamen, obdivuhodně zachovalých a vystavených pro návštěvníky. Jednotlivá kachlová kamna dokumentují vývoj řemesla a střídání uměleckých slohů po téměř celé 19. století. V různých barevných provedeních a s četnými nápisy dávají dnes prostor pro zamyšlení, k jakým účelům byly v místnostech postaveny. Pro romantické stolování u otevřeného ohně, útulné posezení s přáteli v knihovně zámku nebo k navození hřejivého pocitu v zámecké ložnici.

Další chloubou Mostova jsou zářivé vitráže. Jedna z největších je umístěna nad hlavním schodištěm, znázorňuje dvě ženy jako alegorii hudby a malířství. Znovu byl obnoven soubor pěti vitráží s motivy svatých v zámecké kapli a soubor čtyř vitráží v oknech jídelny. V prostorách muzea je uměleckou vitráží vyzdobena i část dveří.

Byly také zrestaurovány některé historické malby na stěnách, stropu a podél schodiště do prvního patra. Bohatě zdobený štukový strop v původní jídelně barona a baronky má v medailóncích umístěných v rozích stropu jejich monogramy. Snad nejkrásnější deskový malovaný strop byl odkryt a zrestaurován v zámecké zimní zahradě s čínskými motivy a také v zámecké kapli, kde strop připomíná nebe plné hvězd.

web: www.mostov.cz
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Počet příspěvků v diskusi: 116 | Vstup do diskuse
Hlídejte si naše akce a získejte silikonové hodinky!
  skrĂ˝t navĹľdy
Je nejvyšší čas zaregistrovat svůj mail. Každý 10. mail vyhrává hodinky.
Do rámečku napište svůj mail: