Romantický pobyt s wellnessem, úžasný relax v Parkhotelu Morris v Novém Boru za 2024 Kč.

Cena je pro dvě osoby v luxusním pokoji na dvě noci se snídaněmi formou bufetu. V balíčku je také wellness s vířivkou, bylinková sauna, fitness, výlet do sklářské huti.

2 024 Kč
4 600 Kč
56%
Romantický pobyt s wellnessem, úžasný relax v Parkhotelu Morris v Novém Boru za 2024 Kč.

Podmínky nákupu

 • V ceně balíčku pro 2 osoby:
  ubytování na dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji FIRST CLASS ROOM**** (koupelna, televize, satelit, minibar, telefon),vč. bohaté snídaně formou bufetu)
 • pokoj dekorován svíčkami, okvětními lístky růží
 • ovocná mísa a karafa vody, WIFI na pokoji
 • 2 x SNÍDANĚ v rámci pobytu s výhledem do hotelového parku formou bufetu
 • 1 x WELCOMEDRINK podávaný v lobby baru
 • 1 x návštěva hotelové BYLINKOVÉ sauny a ROMANTICKÉHO WELLNESS s VÍŘIVOU VANOU (perličková vířivá vana) pro 2 osoby
 • 1 x VSTUP do FITNESS MORRIS Česká Lípa
  1 x VSTUP do AQUAPARKU Česká Lípa
 • 1 x VÝLET do sklářské HUTI AJETO, prohlídka SKLÁRNY a sklářská show
 • podrobnosti na stránkách www.hotelmorris.czkde najdete i video prezentací
  PŘI PŘÍJEZDU: SLEVOVÝ voucher 20% WELLNESS a léčebné procedury (platí po celý pobyt)
  PLATNOST voucheru je do 30. června 2011.

Kde Kuplon uplatnit

Parkhotel MORRIS**** Nový Bor
Rezervace na +420 487 723 157
Otevírací doba:

nonstop


Nový Bor
Žižkova 269

Web: www.hotelmorris.cz
Mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Popis nabídky

Morris_budova Morris_cerveny Morris_tmavy Morris_sklarny

O hotelu
Parkhotel v Novém Boru je luxusní hotel se širokou nabídkou poskytovaných služeb. Nachází se v klidné části města v rozsáhlém parku, nedaleko centra. Hotel byl vybudován v roce 1996 spojením původní novoklasicistní vily a navazujícím novým křídlem sloužícím dnes jako hotelová část a atriová restaurace. Na přelomu roku 2005/06 proběhla rekonstrukce a znovuotevření hotelu. Hotel se nyní prezentuje novými dekoracemi, moderní gastronomií a profesionálním personálem. Parkhotel nabízí luxusní ubytování ve 41 pokojích. Nezbytným vybavením každého standardního pokoje je TV+SAT a telefon a miniobčerstvení. Hoteloví hosté mají možnost vybrat si mezi standardním dvoulůžkovým pokojem a malým či velkým apartmá. Standardní pokoje dále rozlišujeme vzhledem k designu na moderní, business a luxusní.

Návštěvníkům Parkhotelu Nový Bor je k dispozici restaurace Atrium, lobby bar, salonky a v letním období dvě nově otevřené venkovní terasy. Jistě nezapomenutelným zážitkem je návštěva restaurace Atrium, navozující pocit posezení přímo pod širým nebem. Ve Vašem příjemném prožitku Vás ujistí i moderní gastronomie jídelního lístku a příjemná obsluha.

Konferenční centrum se skládá ze vstupní haly, 1. sálu o kapacitě až 100 míst a 2. sálu s možností členění na 3 samostatně využitelné salonky o celkové kapacitě 90 míst.Jednotlivých salonků je 6, každý o kapacitě 25 míst včetně stolové úpravy.

K relaxačním službám Parkhotelu patří vlastní fitness v České Lípě (cca 10min autem) a wellness centrum, které je přímo v hotelu. K doprovodným službám patří zajištění kosmetických i kadeřnických služeb, rovněž v hotelu nebo možnost využití Sportovního areálu Česká Lípa ( bazén, aquapark, vířivé vany, relaxační koutek, rozplavovací bazén, fitness, aerobní sály aj.) 

Od svého otevření hotel uspokojuje širokou poptávku jak místního tak okolních regionů v oblasti ubytovacích i restauračních služeb. Vycházíme vstříc jak jednotlivcům prahnoucích pro krásách Lužických hor, business klientele, tak skupinám. Zajištujeme inviduální služby zákazníkům, připravujeme bankety, rauty,svatební hostiny, semináře. Se svou širokou nabídkou služeb se řadíme mezi prestižní hotely našeho i okolních regionů. Navštivte nás a zjistíte, že Vaši projevenou důvěru nezklameme.

web: www.hotelmorris.cz
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Počet příspěvků v diskusi: 4 | Vstup do diskuse
Hlídejte si naše akce a získejte silikonové hodinky!
  skrĂ˝t navĹľdy
Je nejvyšší čas zaregistrovat svůj mail. Každý 10. mail vyhrává hodinky.
Do rámečku napište svůj mail: