Pobyt v Krkonoších v apartmánech Cihlářka pro dvě osoby s polopenzí a relaxačním servisem za 1117 Kč.

Cena platí pro dvě osoby na jednu noc, součástí balíčku je polopenze, využití whirlpoolu, sauny, solária, posilovny a dalších aktivit v rámci objektu.

1 117 Kč
2 539 Kč
56%
Pobyt v Krkonoších v apartmánech Cihlářka pro dvě osoby s polopenzí a relaxačním servisem za 1117 Kč.

Podmínky nákupu

  • Nabídka obsahuje ubytování pro dvě osoby na jednu noc v jednom z luxusních apartmánů Cihlářka, polopenzi (snídaně, večeře), využití sauny, whirlpoolu, solária, posilovny, kulečníku, šipek, stolního tenisu.
  • Možno zakoupit libovolně dlouhý pobyt (počet nocí).
  • Počet zakoupených voucherů = počet nocí pro dvě osoby s polopenzí a výše zmíněným servisem.
  • Děti do 5 let zdarma, děti od 5 do 12 let za 400 Kč na noc včetně polopenze (tuto částku doplatíte přímo na Cihlářce)
  • Součástí balíčku není jen pronájem „grilovacího domku“ (viz poslední spodní fotka) – lze v místě objednat se slevou 50% za 500,- Kč (domek je až pro 14 osob)
  • Platnost kuplonu do 30.11.2011.
  • Pobyt je nutné předem rezervovat.
Rezervační telefon: 499 421 033  

Kde Kuplon uplatnit

Horské apartmány Cihlářka
Rezervace na 725 056 211 (volejte od 9:00 do 18:00 hod.)
Černý Důl 200
Krkonoše
Web: www.cihlarka.cz
Mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Popis nabídky


spodek1 spodek5 spodek2 spodek6spodek4

Horská chata Cihlářka leží v nadmořské výšce cca 1.050 m.n.m., v extravilánu obce Černý Důl, v sedle vrcholových partiích Krkonoš, mezi obcemi Černý Důl a Pecí pod Sněžkou.

Cihlářka je orientována na jižním svahu, uprostřed louky o rozloze cca 1 ha, s hustě zalesněným okolím. Z chaty je nádherný výhled do široké okolní krajiny, nerušený žádnou civilizační připomínkou. Chata Cihlářka leží ve II. zóně KRNAP. Svou polohou jsou apartmány v Krkonoších tedy vhodné především pro: milovníky klidu a ticha, vyznavače zimních sportů a vyznavače horské turistiky, horských kol, trekingu paraglidingu apod.

Umístění chaty těsně pod hřebenem sedla v lesích zaručuje příjemné klima pro opalování i v zimních měsících, oproti hřebenům kde fouká často silný vítr. V těchto partiích Krkonoš se sníh drží v průměru od poloviny listopadu do velikonoc, není výjimkou, že se na naší sjezdovce vedle chaty lyžuje ještě v polovině května. Vyšší nadmořská výška prakticky eliminuje nepříjemný hmyz, např. klíšťata se zde prakticky nevyskytují. Především večer nebo časně ráno je možné spatřit na naší louce pasoucí se vysokou zvěř.

K objektu vede asfaltová lesní cesta, přístupná cca od dubna do listopadu (záleží na počasí - množství sněhu). V letních měsících vyjedete automobilem až na Cihlářku. V zimním období vyjedete k objektu, tak jak je to v této lokalitě obvyklé, sněžným skútrem nebo rolbou. Dopravu zajišťuje v zimním období správce objektu po domluvě s Vámi, a to z našeho parkoviště „u závory“ v Černém Dole.

web: www.cihlarka.cz
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Počet příspěvků v diskusi: 44 | Vstup do diskuse
Hlídejte si naše akce a získejte silikonové hodinky!
  skrĂ˝t navĹľdy
Je nejvyšší čas zaregistrovat svůj mail. Každý 10. mail vyhrává hodinky.
Do rámečku napište svůj mail: